Galatasaray kafayı Masuaku'ya taktı!

Yok artık demeyin! Galatasaray ortalığı germek için her yolu deniyor.

Beşiktaş'ın sol beki Arthur Masuaku, sosyal medya üzerinden yaptığı bir beğeniyle Galatasaray cephesinde polemiğe neden oldu. Masuaku'nun, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin de yer aldığı hakemlere Galatasaray forması giydirilmiş bir paylaşımı beğenmesi, sarı-kırmızılı taraftarları çıldırttı. 

GALATASARAY'A GÖRE 1-3 MAÇ ARASI CEZA ALMALI

Galatasaraylı taraftarlar, Masuaku'nun sosyal medya aktivitesini sportmenliğe aykırı bir hareket olarak değerlendirerek oyuncuya ceza verilmesini talep etmeye başladı. Disiplin Talimatı'nın 36. maddesine dayanarak, benzer durumlarda daha önce verilen cezaları hatırlatan Galatasaray taraftarları, Masuaku'nun 1 ila 3 maç arası ceza alması gerektiğini savunuyor.

Bu olay, Beşiktaş-Galatasaray rekabetinin sıcaklığını bir kez daha ortaya koyarken, futbol kamuoyu da oyuncuların sosyal medya kullanımının kulüpler arası gerilimlere nasıl yol açabileceği konusunda bir tartışma başlattı.

GALATASARAY'A GÖRE 1-3 MAÇ ARASI CEZA ALMALI

Galatasaraylılara göre Masuaku'nun yaptığı beğeni, Disiplin Talimatı'nın 36'ncı maddesinde yer alan sportmenliğe aykırı harekete sokulabilir. Bunun cezası da 1 ila 3 maç. 

Benzer bir durumda daha önce Felipe Melo'nun ceza aldığını da hatırlatıyorlar. 

Fotospor 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI