Galatasaray'dan suç duyurusu

Galatasaray, Beşiktaş Asbaşkanı hakkında suç duyurusunda bulundu.

Galatasaray, Beşiktaş Asbaşkanı hakkında suç duyurusunda bulundu. Bandırmaspor başkanı olarak iki hafta önce oynanan Bandırmaspor-Galatasaray maçında sarı-kırımzılı takımın hakem hatalarıyla galip geldiğini belirten Beşiktaş Asbaşkanı Onur Göçmez, "Kirli bir oyun var. Bizler gibi Anadolu ekiplerinin canını yakıyorlar. Ben zaten bu kirli çemberin içinde yer almak istemem. VAR'daki hakemler Bandırmaspor'un koskoca bir hayalini yerle bir etti. Neyin içindeyiz? Bu futbolun içinde olmaktan utanıyorum. Emeğimizi aldıla, çöp ettiler, hakkım helal değildir" açıklaması yaptı. Göçmez, geçtiğimiz hafta da Bandırmaspor başkanlığından istifa etmişti.  

Galatasaray Yönetimi, bu sözlere karşılık Onur Göçmez için savcçılığa suç duyurusunda bulundu. 

Beşiktaş medyasını Çağlayan Adliyesi'ne davet eden Göçmez, "Savcılıkta yapacağım görüşme sonrası açıklama yapacacağım" dedi. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI