Galatasaray'ı yıkan adam Beşiktaş'a geliyor

Beşiktaş, Galatasaray'ı yıkan oyuncuyu tranfser etmek için harekete geçti.

Sparta Prag'da Galatasaray'a karşı etkileyici bir performans sergileyen sağ bek Ángelo Preciado, Beşiktaş'ın transfer radarına girdi. Beşiktaş'ın sağ bek pozisyonunu güçlendirmek amacıyla arayışlarını sürdürdüğü belirtiliyor.


Özellikle Avrupa Ligi son 16 play-off turunda oynanan maçlarda Galatasaray'a karşı gösterdiği performansla dikkat çeken Ekvadorlu futbolcu, Sparta Prag'ın tur atlamasında önemli bir rol oynadı. 2 maçta 2 gol ve 1 asistle takımına büyük katkı sağlayan Preciado, Beşiktaş'ın scoutları tarafından yakından takibe alındı.


Beşiktaş'ın sağ bek sorununu çözmek adına sezon sonunda Valentin Rosier ile yollarını ayırdıktan sonra Preciado'nun transferine odaklananacağı ifade ediliyor. 26 yaşındaki futbolcunun sezon boyunca sergileyeceği performansa bağlı olarak Beşiktaş'ın transferde hamle yapması bekleniyor. Preciado'nun Sparta Prag'daki performansı, Beşiktaş'ın sağ bekteki gücünü artırma konusundaki kararlılığını yansıtıyor. 

Hürriyet 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI