Ghezzal bilmecesi

Beşiktaş, Hatayspor ve Trabzonspor ile oynayacağı zorlu maçlar öncesinde sakatlık problemleriyle boğuşuyor.

Beşiktaş'ta Sakatlık Kabusu: Zorlu Maçlar Öncesi Ghezzal Seferberliği

Beşiktaş, Hatayspor ve Trabzonspor ile oynayacağı zorlu maçlar öncesinde sakatlık problemleriyle boğuşuyor. Teknik heyet, yaşanan sakatlıklar nedeniyle kadro planlamasında sıkıntılar yaşıyor.

Ghezzal İçin Yoğun Çaba

Beşiktaş'ta sağ uyluk arka adalesinde gerilme ve ödem tespit edilen Rachid Ghezzal'in durumu, teknik heyeti endişelendiriyor. Cezayirli yıldızın Türkiye Kupası finaline yetiştirilmesi için sağlık ekibi seferber oldu. Ghezzal'in oynayabilmesi için yoğun bir tedavi süreci yürütülüyor.

Diğer Sakatlıklar

Ante Rebic, geçirdiği ameliyat sonrası sezonu kapattı. Ayrıca, sakatlıkları süren ve tedavileri devam eden Rashica, Muleka ve Amartey'in durumları belirsizliğini koruyor. Bu oyuncuların zorlu maçlar öncesinde takıma dönüp dönemeyeceği ise belirsiz.

Beşiktaş, sakatlıklarla boğuştuğu bu dönemde, takımın önemli oyuncularının bir an önce iyileşmesi ve sahalara dönmesi için çalışmalarını sürdürüyor.

Kaynak: Fotomaç

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI