Ghezzal, Gomis'i Beşiktaş'a Çağırdı

Rachid Ghezzal, Gomis'i Beşiktaş'a çağırdı.

Suudi Arabistan ekibi Al-Hilal ile yollarını ayıran Bafetimbi Gomis, Süper Lig ekiplerinin transferde gözdesi konumuna geldi. Tecrübeli golcü için Galatasaray'ın yanı sıra Fenerbahçe, Antalyaspor ve Beşiktaş'ın da gelişmeleri yakından takip ettiği iddia edildi. Beşiktaş'ın Cezayirli yıldızı Rachid Ghezzal ise sosyal medyadan Gomis'e çağrıda bulundu

Suudi Arabistan ekibi Al-Hilal ile yollarını ayıran Bafetimbi Gomis, Süper Lig ekiplerinin transferde gözdesi konumuna geldi. Ara transfer döneminde kadrolarını güçlü bir golcü ile takviyelemek isteyen Galatasaray , Fenerbahçe , Antalyaspor ve Beşiktaş , tecrübeli futbolcunun durumunu yakından takip ediyor. 

Beşiktaş'ın yıldızı Rachid Ghezzal ise sosyal medyadan Gomis'e çağrıda bulundu. Al-Hilal'e veda eden paylaşımının altına yorumda bulunan Ghezzal, Gomis'e "Come to Beşiktaş" diye yazdı. Bu mesaj kısa zamanda büyük yankı uyandırdı. 

36 yaşındaki forvet bu sezon 19 maçta 9 gol attı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI