Guilherme transferinde neler yaşanıyor?

Malatyasporlu Guilherme'yle anlaşma sağlayan Beşiktaş, TFF'den faiz indirimi konusunda gelen olumsuz haber sonrası Oğuzhan Özyakup planını devreye soktu.

Malatyasporlu Guilherme'yle anlaşma sağlayan Beşiktaş, TFF'den faiz indirimi konusunda gelen olumsuz haber sonrası Oğuzhan Özyakup planını devreye soktu. Ancak teknik direktör Abdullah Avcı, Oğuzhan’ın takımda kalmasını isteyince Guilherme transferi başka bahara kaldı.


Yeni Malatyaspor’lu Guilherme’yi transfer etmek için yoğun çaba sarf eden Beşiktaş, TFF’den transfer limiti konusunda faiz indirimi gelmemesi sonrasında istediğini alamadı. Oyuncunun menaceri de sosyal medya hesabından transferin gerçekleşmeyeceğini duyururken görüşmelerin perde arkasına FANATİK ulaştı. Transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları’nın oyuncu ve menaceriyle her konuda el sıkıştığı ancak TFF’den gelen olumsuz haber sonrasında diğer bir formülün denendiği öğrenildi. Brezilyalı orta saha oyuncusu için bu kez Yeni Malatya’nın istediği Oğuzhan Özyakup’un takasta önerilmesinin düşünüldüğü ancak bu plana da teknik direktör Abdullah Avcı’nın olumsuz yanıt verdiği kaydedildi. Bu gelişme sonrasında Guilherme transferinin kapandığı kaydedildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun