Güven Yalçın'a 3 teklif

Beşiktaş'ta yıldızı parlayan Güven Yalçın'a 3 transfer teklifi geldi.

Beşiktaş’ın sezon başında kadrosuna dahil ettiği genç oyunculardan Güven Yalçın, ortaya koyduğu başarılı performansla Alman takımlarının yeniden gözdesi oldu. Sezon başında Bayer Leverkusen’in alt yapısından 150 bin Euro bonservis bedeli ile kadroya dahil edilen 19 yaşındaki oyuncu, ilk yarının son haftalarından itibaren başladığı çıkışını sürdürüyor.

Güven Yalçın’a kimler talip?

Almanya’da yetişen genç oyuncu için Alman takımlarından Wolfsburg ve Feiburg’un talip olduğu belirtildi. Skorer’de yer alan habere göre Alman kulüplerinin sezon sonunda Beşiktaş’a teklif yapacağı kaydedildi. Öte yandan Alman kulüplerinden Wolfsburg’un Güven’i her maçta scout ekibine izlettiği ve gelen bilgilerin olumlu olması üzerine bu transferde kararlı olduğu öne sürüldü. Bu sırada İngiliz kulüplerinden Burnley’in de Güven’le ilgilendiği ve bunun için sezon sonunu beklediği gelen bilgiler arasında.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI