Haller transferinde sıcak gelişmeler

Beşiktaş, yeni sezon öncesi forvet hattını güçlendirmek için yoğun bir çalışma yürütüyor.

Beşiktaş'ta Sebastien Haller'e İkna Turları Başladı

Beşiktaş, yeni sezon öncesi forvet hattını güçlendirmek için yoğun bir çalışma yürütüyor. Vincent Aboubakar'ın takımda kalmasının beklenmemesi üzerine, Siyah-Beyazlılar üst düzey bir golcü transfer etmeyi hedefliyor. Bu doğrultuda öncelikli isimlerden biri olan Sebastien Haller için ikna turları başladı.


Haller'in Kiralanması İçin Girişimler Başladı

Ganatik'te yer alan habere göre; Fransız asıllı Fildişili golcüyü kadrosuna katmak isteyen Beşiktaş yönetimi, oyuncuyu ikna etmeye çalışıyor. Sebastien Haller, Beşiktaş'a 'Evet' demesi halinde, Dortmund ile resmi görüşmeler başlayacak. Geçen sezon Alman devinde sadece 524 dakika süre bulan Haller, bu süre içinde 3 gol atıp, 1 asist yaptı. Takımdaki geleceği tartışılan Haller konusunda, Siyah-Beyazlılar 1 Temmuz'a kadar transferi netleştirmek istiyor.Sebastien Halle transferini netleştirmek istiyor 


Beşiktaş imzayı atmak istiyor 

Beşiktaş yönetimi, Sebastien Haller transferini tamamlayarak yeni sezona güçlü bir forvet hattıyla girmeyi planlıyor. Geçen sezon Dortmund'da istediği süreleri bulamayan Haller, Beşiktaş'ın teklifine sıcak bakarsa, transfer kısa sürede resmiyete dökülecek. Beşiktaş, Sebastien Haller transferi ile ilgili gelişmeleri yakından takip ediyor ve 1 Temmuz'a kadar bu süreci sonuçlandırmak istiyor. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI