Haluk Karakurt: Palavraya karnımız tok!

BJK Divan kurulu başkan adayı Haluk Karakurt'tan, yaklaşan seçim öncesi sert tepki...

BJK Divan kurulu başkan adayı Haluk Karakurt'tan, yaklaşan seçim öncesi sert tepki... 

PROJELER NEREDE?

''BJK Divan Başkanlık seçiminde, bir delinin attığı taşı çıkarmaya kim yüreğini koyacak göreceğiz. İlan ettiği tarihi fiyakası bozulacak diye geri almayan mevcut kurul, kendi keyfi uygulamasına koskoca BJK Divan kurulunu alet ediyorsa biz üyelerde bunları dikkate almamalıyız. Ben artık boş söylemlere, hamasi konuşmalara gülüp geçiyorum. Aday olan kişi çıksın yapacaklarını söylesin.''

''PALAVRAYA KARNIMIZ TOK...''

''Orada 3000 üzerinde üyesi olan bir Divan Kurulu ve görevleri var. Sen bu kurulu yok ve yetkisiz sayamazsın. Divan kurul üyelerinin ne için orada olduklarının bilincine vardığı gün, kendimi kazanmış sayacağım. Bundan sonra bilgisiz basiretsiz kişilere bu yüce makamı teslim etmeyelim ve  kulübün geleceğini tehlikeye atmayalım. Seçimle göreve gelenlerinde bağımsız olmalarının güvencesi olduğumuzu hatırlayalım. Seçim günü orada olalım.

Saygılarımla

Haluk KARAKURT

www.Duydukmu.com

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI