Hasan Arat: Tek tek geri alacağız

Hasan Arat, genel kurulda yaptığı konuşmada, Beşiktaş'ın tarihinden örnekler vererek, kulübün önemli başarılarına vurgu yaptı.

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat, tüzük tadili ile ilgili düzenlenen olağanüstü genel kurulda açıklamalarda bulundu. İşte detaylar:


Hasan Arat, genel kurulda yaptığı konuşmada, Beşiktaş'ın tarihinden örnekler vererek, kulübün önemli başarılarına vurgu yaptı. Özellikle Beşiktaş'ın ilk kadın sporcusu Halet Çambel'in Berlin Olimpiyatları'na katılmasını ve Nesrin Baş'ın 2024 Paris Olimpiyatları'na katılma başarısını övdü.


Tüzükte yapılan değişikliklerin çağın gerekliliklerine uygun olduğunu vurgulayan Arat, bazı üyelerin değişimi görmemekte ısrar ettiğini ancak tüzükteki değişikliklerin kulübe fayda sağlayacağını belirtti.


Arat, Beşiktaş'ın rekabetçi ruhundan bahsederek, genel kurulun önemine vurgu yaptı ve tüzük değişikliklerinin kulübün büyümesine katkı sağlayacağını dile getirdi.


Yönetimdeki değişikliklerin kulüpte keyfi uygulamalara son vereceğini belirten Arat, başkanın tek imzayla her işlemi yapamayacağını ve bundan sonra her işlem için iki imza gerektiğini açıkladı.


Ayrıca, kulübün mülkiyet hakları ve kiralık konularına da değinen Arat, Beşiktaş'ın mallarını tek tek geri alacağını ve haklarına sahip çıkacağını ifade etti.


Son olarak, Hasan Arat, Beşiktaş camiasının birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini vurgulayarak, herkesin fikrini medeni bir şekilde ifade edebileceği bir ortam oluşturacaklarını söyledi.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI