Hasan Arat'tan derneklere kıyak

Beşiktaş yönetimi'nden yandaş dernek üyelere Galatasaray derbisi kıyağı.

Beşiktaş Yönetimi'nden yandaş dernek üyelere Galatasaray derbisi kıyağı. 

Geçtiğimiz Aralık ayında yapılan kongrede Arat'a destek veren Türkiye'nin dört bir yanındaki dernek başkanları ve kongre üyelerine büyük kıyak geçildi. 

ÇALIŞTAYDA BİLETLER KAPIŞILDI 

Beşiktaş Yönetimi'nin derbi maçtan önce hasan Arat'a yakınlığıyla bilinen Swiss Otel'de Türkiye'nin dört bir yanında bulunan dernek başkanlarını ve önde gelen kongre üyelerini ağırlamasının altındaki gerçek ortaya çıktı. Çalıştaya  katılanlara müthiş bir kıyak geçidi.  BU DEVİRDE YANDAŞ OLMAK VARMIŞ!   

Arat yönetimi, satışa çıkan ve saniyeler içinde tükenen Beşiktaş-Galatasaray derbisi biletlerini yandaş dernek üyelerine bedava sundu. 

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat kendisine yakın dernek başkanları ile Swisotel’de yemek yedi. Siyah Beyazlıların Başkanı Arat, seçim döneminde kendisine destek olan dernek başkanları ile Galatasaray karşılaşması öncesi yemek yedi. Yemeğe bazı dernek başkanları davet edilmezken seçim döneminde Arat’a destekte bulunan dernek başkanları yer aldı. 

YANDAŞA BEDAVA BİLET! 

Beşiktaş’ın bir önceki başkanı Ahmet Nur Çebi döneminde başlayan bedava bilet uygulaması Hasan Arat döneminde de tüm hızıyla devam ediyor. 


TARAFTAR İSYANDA! 

Swisotel’de yemek sonrası dernek başkanlarına Beşiktaş-Galatasaray karşılaşması için bedava biletler yüklenirken bazı taraftarlar buna tepki gösterdi. 

BELEŞ BİLETLERLE HAVA ATTILAR! 

Yönetime yakın dernek başkanları aldıkları biletleri sosyal medyada paylaştılar. Bütün hafta Beşiktaş-Galatasaray maçını bekleyen taraftarlar bilet alamadığı için şikayette bulundular. Taraftarlar, sosyal medya platformalarında, "Yandaşlıkla İstanbul'un 5 yıldızlı otelinde hafta sonu ağırlanıyorsunuz, bedava biletleri kapışıyorsunuz, sonra da yöneticilerle birlikte pişmiş kelle gibi gülümseyerek pozlar veriyorsunuz. Bari beleş biletlerinizi sosyal medyada paşlaşarak gözümüze sokmayın. Beşiktaş'ın malı deniz, yemeyen domuz mu?" diyerek tepkilerini ifade ettiler. 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI