Hayal güçleri fazla ileriye gitmiş!

Legia Varşova, Beşiktaş'ın transfer ettiği Ernest Muçi ile ilgili Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın sürece dahil olduğu iddialarını yalanladı.

Legia Varşova, Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın Ernest Muçi'nin Beşiktaş'a transfer sürecine dahil olduğu iddialarını yalanladı. 

Legia Varşova, Beşiktaş'ın transfer ettiği Ernest Muçi ile ilgili Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın sürece dahil olduğu iddialarını yalanladı. Legia Varşova tarafından yapılan açıklamada, bu haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Açıklamada, "Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın Ernest Muçi'nin transferine karıştığı iddiasıyla ilgili çıkan haberler asılsızdır. Gazetecilerin yaratıcılığını biliyoruz ancak bu sefer hayal güçleri fazla ileriye gitmiş." ifadelerine yer verildi.

Beşiktaş'ın Legia Varşova'dan kadrosuna kattığı Ernest Muçi için Polonya'dan yeni bir açıklama geldi.

Habertürk 

Legia Varşova, Arnavut futbolcunun Beşiktaş'a transferinde Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın da sürece dahil olduğu şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.Legia Varşova'dan yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın Ernest Muçi'nin transferine karıştığı iddiasıyla ilgili çıkan haberler asılsızdır. Gazetecilerin yaratıcılığını biliyoruz ancak bu sefer hayal güçleri fazla ileriye gitmiş." denildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI