Hekimoğlu gerilimi

Beşiktaş’ın Antalyaspor karşılaşması öncesinde yönetici Feyyaz Uçar, Başkan Hasan Arat’la bir görüşme gerçekleştirdi...

Beşiktaş’ın Antalyaspor karşılaşması öncesinde yönetici Feyyaz Uçar, Başkan Hasan Arat’la bir görüşme gerçekleştirdi... Fanatik Gazetesi yazarı Orhan Yıldırım'ın köşe yazısı: 

Hekimoğlu Gerilimi 

Beşiktaş’ın Antalyaspor karşılaşması öncesinde yönetici Feyyaz Uçar, Başkan Hasan Arat’la bir görüşme gerçekleştirdi. Uçar, “Ligde zirveye uzaktayız. Böyle bir durum avantaja dönüşebilir. Alttan gelen gençlere şans verelim. Semih Kılıçsoy örneği ortada. Bir iki isim daha ekleyebiliriz. Mehmet Ekşi ve Serdar Topraktepe ile de konuştum. 16 yaşındaki santrfor Mustafa Erhan Hekimoğlu için banko oynar dediler. Santos’a iletelim deneyim şans verelim. Cenk’in yerine 11’de oynatıp bakıp görelim” dedi.

Yeni halka eklendi!

Başkan Hasan Arat da bu düşünceye olumlu yanıt verdi. Bu gelişme sonrasında Feyyaz Uçar ve Samet Aybaba, teknik direktör Fernando Santos’la konuşup Portekizli hocadan olumlu yanıt aldı. Antalyaspor karşılaşması öncesinde herkes Mustafa’yı ilk 11’de beklerken teknik direktör Fernando Santos, genç oyuncuyu değil ilk 11’e, maç kadrosuna bile almadı. Hem de bu konuda kimseye bir bilgi vermedi. Bu hareket; Uçar, Aybaba ve Başkan’ı çileden çıkarıyor. Kartal’da hoca ile takım ve yönetim arasında iplerin kopmasına yeni bir halka daha eklendi. 

Orhan Yıldırım - Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI