İlhan Mansız'ın oğluna verdiği isim gündem oldu

İlhan Mansız Baba Oldu: 'Imre Leon' İsmi Tartışma Yarattı

Beşiktaşlı Efsane Futbolcu İlhan Mansız'ın Baba Olma Sevinci

Eski Beşiktaşlı efsane futbolcu İlhan Mansız, baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. Geçen yıl Azerbaycanlı Lela Leyla ile evlenen Mansız, oğlunu kucağına aldı. Çift, bebeklerinin cinsiyetini daha önce açıklamış ve erkek bebek beklediklerini duyurmuştu. Beklenen an geldi ve çiftin oğulları dünyaya geldi.


İsim Tartışması: Imre Leon Mansız

İlhan Mansız, oğlunun doğum haberini sosyal medyada "Ailemizin yeni üyesi Imre Leon Mansız" notuyla paylaştı. Ancak, verilen isim sosyal medyada büyük bir tartışma konusu oldu. Özellikle Beşiktaşlı taraftarlar, ismin seçimi konusunda şaşkınlıklarını dile getirdi.

Sosyal Medya Tepkileri

Oğluna Imre Leon ismini veren İlhan Mansız, ismin hem yabancı kökenli olması hem de 'Leon' isminin Türkçede 'aslan' anlamına gelmesi nedeniyle eleştirildi. Bazı sosyal medya kullanıcıları, "Anne Türk baba Türk Imre Leon? Yakıştıramadım" şeklinde yorum yaparken, bir kullanıcı ise "Neden Leon abi? Ben ona Imre Eagle (Kartal) Mansız diyeceğim" yorumunu yaptı.


İlhan Mansız'ın Kararı

İsim tartışmaları sürerken, İlhan Mansız ve Lela Leyla çifti, oğulları için seçtikleri ismin arkasında duruyor. Çift, bebeklerinin ismiyle ilgili herhangi bir açıklama yapmazken, sosyal medya üzerinden gelen yorumlar çeşitli tepkilere neden oldu.

İlhan Mansız ve Lela Leyla çiftinin oğulları Imre Leon Mansız, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. İlhan Mansız’ın seçtiği isim, hem futbol dünyasında hem de taraftarlar arasında konuşulmaya devam edecek gibi görünüyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI