Ismael'den Yönetime transfer talimatı

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş'ta gözler 29 Mayıs'ta yapılacak başkanlık seçimine çevrilirken, bir yandan da yeni sezonun transfer planlamasına başlandı. Siyah-beyazlılarda teknik direktör Valerien Ismael, kadroya yapılacak takviyeler konusunda yönetime isteklerde  bulundu. Fransız teknik adamın öncelikli isteği golcü transferi...

Beşiktaş'ta bir yandan yaklaşan başkanlık seçiminin çalışmaları sürerken diğer yandan da gelecek sezonun transfer çalışmaları üstünde duruluyor.

Siyah-beyazlılarda birçok isim takımdan ayrılacak.

Forvet ve stoper bölgesi başta olmak üzere detaylı bir liste hazırlayıp görüşmelere start veren siyah beyazlı kulüpte asbaşkan Emre Kocadağ ve sportif direktör Ceyhun Kazancı'nın adaylar üzerinde piyasa araştırması yaptığı kaydedildi.

Belirlenen isimler için teknik direktör Valerien Ismael'in de görüşünü alan yöneticilerin Fransız hocadan da bir liste hazırlamasını istediği kaydedildi.

Ismael'in "Yeni sezon için çıkacağımız ilk idmana kadar forvetlerimizin katılmasını çok isterim" sözleriyle talebini ilettiği de gelen haberler arasında.

Siyah-beyazlılar forvet transferi için Alexander Sörloth, Adam Buksa gibi isimlerle temas halinde.

Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi, yaptığı basın toplantısında transferlerle ilgili önemli ipuçları vermişti.

Çebi, transferde önceliklerinin forvet ve stoper olduğunu ifade etti.

Siyah-beyazlıların başkanı transfer gündemiyle alakalı şu ifadeleri kullandı:

Kanarya'da hedefte 3 isim var! Yönetim temaslara başladı

"Ancak kadromuzda 3-4 tane kaliteli oyuncu olmasını ve bunların gençlerimize örnek olmasını istiyoruz. Özellikle forvet konusunda…"

"Önümüzdeki sene gençlere önem veren ve ucuz maliyetlere alıp yüksek ücretlere satabildiğimiz oyuncular aldığımız, öz kaynağa dayalı bir yapı oluşturmak istiyoruz. Seçildiğimiz takdirde camiaya vereceğim mesaj bu olacaktır."

"Cenk Tosun bizim öz evladımız. Onunla ben görüştüm, görüşmeye de devam ediyorum. Ancak istediği ücret konusunda aramızda çok fark bulunuyor. Sevmek ayrı gerçekler ayrı. Kendi şartlarımda elbette gelmesini isterim."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI