İspanyollar açıkladı: Duarte Beşiktaş'a

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş transfer gündeminde bir çok isim var. Siyah-Beyazlı takım Weghorts dışında 2022-2023 sezonu öncesi kadrosunu güçlendirmek için girişimlerini hızlandırmış durumda. Bir çok futbolcu ile görüşmeler devam ediyor. (BJK Haber transfer)

İSPANYOL'LARDAN DUARTE İDDİASI

Beşiktaş takviyeler için listedeki isimlerle görüşmelerini sürdürürken, İspanyol basınında Domingos Duarte iddiası ortaya atıldı. Kariyerini La Liga ekibi Granada’da sürdüren ve 1 yıllık daha sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki Portekizli futbolcunun Katar’daki Dünya Kupası’nda forma giymek istediği ve bu nedenle kendisini daha çok gösterebileceği bir ekipte devam etmek istediği vurgulandı.

Tecrübeli stoperle yakından ilgilenen Beşiktaş’ta teknik direktör Valerien Ismael’in Duarte ile kontak sağladığı vurgulandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI