İşte Beşiktaş'ın yeni transferi

Beşiktaş Kulübü, transfer gündeminde yeniden Sebastian Coates'e odaklandı.

Beşiktaş Transfer Gündeminde Sebastian Coates

Beşiktaş Kulübü, transfer gündeminde yeniden Sebastian Coates'e odaklandı. Uruguaylı defans oyuncusu, sezon başında da gündeme gelmişti ve Sporting'in 33 yaşındaki tecrübeli oyuncusunu izleyen teknik ekip olumlu rapor vermişti. Son olarak, siyah-beyazlıların transfer komitesi başkanı Hüseyin Yücel, Coates'i işaret etti.

Beşiktaş Transfer Komitesi Başkanı Hüseyin Yücel'den Sürpriz Açıklama

Beşiktaş'ta transfer komitesi başkanı Hüseyin Yücel, sürpriz bir açıklama yaparak stoper ve sağ bek transferlerinin tamamlanmaya yaklaştığını duyurdu. Bu açıklamanın ardından, teknik ekip tarafından izlenen maçlarda potansiyel adaylar gündeme geldi. Özellikle Portekiz'deki maçlarda dikkat çeken isimler arasında Sebastian Coates öne çıktı.

Sebastian Coates'in Durumu

Sporting ile sezon sonunda sözleşmesi biten 33 yaşındaki tecrübeli defans oyuncusu Sebastian Coates'in durumu, Fernando Santos'un da dikkatini çekmiş durumda. Coates, liderlik vasıflarıyla ön plana çıkıyor ve Sporting ile bir yıl daha sözleşme opsiyonu bulunmasına rağmen ayrılığı düşünüyorlar. Ayrıca, Boca Juniors Başkanı Riquelme'nin önerileriyle birlikte Coates'in Beşiktaş için daha cazip bir hale geldiği belirtiliyor.

Ocak Ayındaki Gelişmeler

Sebastian Coates, Ocak ayında da Beşiktaş'ın gündemindeydi. Ancak Sporting'te sezonu tamamlama isteği nedeniyle transfer gerçekleşmemişti. Şimdi ise Coates'in adı, Beşiktaş için yeniden ön plana çıkmış durumda. 

Fotospor 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI