İşte Beşiktaş'ın yıldız transferi

Beşiktaş, MLS ekibi Toronto'dan ayrılmak isteyen İtalyan kanat forvet Lorenzo Insigne için transfer çalışmalarına başladı. Detaylar şöyle:

Beşiktaş, Lorenzo Insigne İçin Harekete Geçti!

Beşiktaş, MLS ekibi Toronto'dan ayrılmak isteyen İtalyan kanat forvet Lorenzo Insigne için transfer çalışmalarına başladı. Detaylar şöyle:

Hedef Yıldız Transfer

Beşiktaş, kadrosuna sınıf atlatacak yıldız transferler yapma hedefiyle çalışmalarına hız verdi. İlk hedeflerinden biri dünyaca ünlü İtalyan futbolcu Lorenzo Insigne.


Transferin Yönetimi

33 yaşındaki Insigne'nin Avrupa'ya dönmeye sıcak baktığı biliniyor. Beşiktaş, transferin yönetimi için Amerikalı Brad Friedel'i danışmanlık görevine getirdi. Friedel, ülkesindeki iyi ilişkilerini bu transferi bitirmek için kullanacak.

Oyuncu Performansı

Napoli'de yıldızlaşan ve İtalya Milli Takımı'nda 54 maçta 10 gol atan Insigne, bu sezon Toronto formasıyla 10 maçta 3 gol ve 3 asist üretti.

Transfer Süreci

Görüşmelere başlayan Friedel, transferi kısa sürede bitirmeye çalışacak. Beşiktaş, Insigne'yi kadrosuna katmak için kararlı adımlar atmaya devam ediyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI