İşte Şaşırtan Tyler Boyd Gerçeği! Tam 2.2 Milyon Euro

Beşiktaş'ın sezon öncesi Tyler Boyd'a gelen teklifleri geri çevirdiği belirtildi.

Beşiktaş, geçtiğimiz günlerde kadrosuna kattığı 10 futbolcuyu da medyya tanıtmıştı.

Başkan Ahmet Nur Çebi, transferler üzerinden yapılan eleştirilere yanıt vermek için böyle bir tercih yaptıklarını da eklemişti. Ancak eleştirilerin şu an için bittiği söylenemez. Çünkü bu kez de Tyler Boyd hakkında ortaya çıkan gerçek; Beşiktaş gündemine bomba gibi oturacak.

GÖNDERİLECEK LİSTESİNDE BOYD YOK!

beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, yönetime bildirdiği raporda Adem Ljajic, N’Koudou, Hasic ve Larin’i kadroda düşünmediğini belirtti. Bunun üzerine Beşiktaş kulübündeki profesyoneller hummalı bir çalışmaya girişse de oyuncular için alıcı çıkmadı.

2.2 MİLYON EURO REDDEDİLDİ!

Transfer döneminde siyah-beyazlılara satın alınmak üzere yapılan tek teklifin Tyler Boyd için geldi. 25 yaşındaki kanat oyuncusuna İngiltere’den 2.2 milyon Euro’luk transfer teklifi ontaya çıktı. Aynı zamanda Rusya, ABD ve Suudi Arabistan ekiplerinin de kıskacında bulunan Boyd’u 5 milyon Euro’dan aşağı bir teklife satmak istemeyen Beşiktaş Yönetimi, gelen tüm teklifleri reddetti.

ABD’li kanat oyuncusu, geçen sezonun başında 2.4 milyon Euro’ya Portekiz ekibi Guimaraes’ten transfer edilmişti.

Beşiktaş'ta; Lens, Douglas ve Mirin bilindiği üzere kadro dışı kalırken; Tyler Boyd ise liste dışı bırakıldı. Bu üç oyuncu, kadro dışı kaldıkları için özel antrenörlerle çalışmalarını sürdürürken; Tyler Boyd ise A takım ile idmanlarına devam ediyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun