Jacob Ondrejka transferinde işlem tamam

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş, 19 yaşındaki İsveçli sol kanat oyuncusu  için kulübü Elfsborg ile anlaşma sağladı. Genç sol açığın menajeri ile sözleşme detaylarının görüşüldüğü bildirildi.

Yeni hocası Valerien Ismael yönetiminde yeni sezonun çalışmalarına başlayan Beşiktaş 'ta gözler transfere çevrildi. 3-4-3 sistemine uygun isimleri kadrosuna katmak isteyen Siyah-Beyazlılar, İsveçli kanat oyuncusu Jacob Ondrejka'yı bir süre gündemine almıştı.

Sportif direktör Ceyhun Kazancı, transferi bitirmek için oyuncunun ailesiyle temasa geçmiş ve transferde önemli mesafe kat edilmişti. Gelen son bilgilere Siyah-Beyazlılar, Jacob Ondrejka'nın kulübü Elfsborg için anlaşma sağladı.

Oyuncunun menajeri ile sözleşme şartlarını masaya oturmak için görüşmelerin başladığı ifade edildi.

19 yaşında ve 1.80 boyunda olan İsveçli sol kanat oyuncusu için Beşiktaş'ın ne kadar bonservis ücreti ödeyeceği bilinmiyor. Ancak oyuncunun piyasa değeri 1 milyon Euro civarında.

Sağ ayaklı bir sol kanat oyuncusu olan Jacob Ondrejka, aynı zamanda sağ kanatta da görev yapabiliyor. 

Takvim

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI