Jean Onana'ya silahlı saldırı

Beşiktaş'ın sezon başında Ligue 1 ekibi Marsilya'ya kiraladığı 24 yaşındaki Kamerunlu orta saha oyuncusu Jean Onana, ölümden döndü.

Beşiktaşlı Jean Onana Silahlı Saldırıya Uğradı

Beşiktaş'ın sezon başında Ligue 1 ekibi Marsilya'ya kiraladığı 24 yaşındaki Kamerunlu orta saha oyuncusu Jean Onana, ölümden döndü. Hırsızlar, sabaha karşı arabasını çalmaya çalıştı. Europe 1'de yer alan habere göre, Marsilya'nın iki oyuncusu Jean Onana ve Faris Moumbagna, pazar günü pazartesiye bağlayan gece, sabah saat 4 civarında araçlarına yönelik bir hırsızlık girişiminin kurbanı oldu. Hırsızlar arabayı çalamayınca, silahla ateş açtılar. Marsilya'nın güney bölgesinde meydana gelen olayda, hırsızlar arabayı çalmayı başaramadı ancak iki futbolcunun yer aldığı araca silahla ateş açtı.

Onana ve Moumbagna Yara Almadan Kurtuldu

Hırsızların ateş açtığı araçta çok sayıda kurşun deliği bulundu. İki futbolcu saldırıyı yara almadan atlatırken hırsızlar kaçtı.

Beşiktaş'tan Jean Onana İçin Geçmiş Olsun Mesajı

Beşiktaş kulübü, Jean Onana için bir geçmiş olsun mesajı yayınladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi: "Devre arası transfer döneminde Fransa’nın Marsilya kulübüne geçici transfer olan Jean Onana’nın hırsızlık girişimi sonrasında silahlı saldırıya uğradığını büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Saldırıyı yara almadan atlatan Jean Onana’ya geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz."EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI