Kaan Ayhan Transferinde Son Dakika

Son dakika Beşiktaş transfer haberi...

Beşiktaş yönetimi, yaz transfer döneminde mutlu sona ulaşamadığı Kaan Ayhan'ı ocak ayında kadrosuna katmak için düğmeye bastı. Milli stoper için resmi hamleyi yapan siyah-beyazlı kurmayların, İtalyan ekibi Sassuolo’ya 2.5 milyon euro bonservis bedeli teklif ettiği öğrenildi.

Beşiktaş, Kaan konusunda resmi hamleyi yaptı ve Sassuolo'ya 2.5 milyon euro teklif edildi. Sezon başında Kaan için 6.5 milyon Euro'dan aşağı inmeyen İtalyan ekibi ise teknik direktör Dionisi yüzünden zor durumda, çünkü Kaan'a 3 maçta sadece 97 dakika süre verdi. Beşiktaş'ın bu transferde bir başka avantajı ise Kaan'ın ayrılmak istemesi.

KAAN AYHAN AÇIKLAMASI 

Bu arada Kaan'a yapılan teklifi yönetici Emre Kocadağ; "Kaan Ayhan konusunda kararlıyız. Sassuolo ile görüşmelerimiz sürüyor. Teklifimizi sunduk. Devre arasında bitirmeye çalışacağız" diyerek duyurdu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI