Kanatsız Kartal

Beşiktaş kanat oyuncu sıkıntısı...

Siyah-Beyazlı takımda Lens ve Boyd’un lisansı askıya alındı. N’Koudou, Hasic ve Atakan’ın sakatlıkları bulunuyor. Ghezzal ise henüz hazır değil. Kanat oyuncuları arasında sadece; sadece Gökhan Töre problemsiz... 

Sezona iyi bir başlangıç yapamayan Beşiktaş, Denizlispor maçıyla tırmanışa geçmeyi hedefliyor. Ancak siyah-beyazlılar, karşılaşma öncesi önemli bir problem yaşıyor. Lige 7 kanat oyuncusu ile giren Kartal'ın elinde sadece bir sağlam isim kaldı, o da Gökhan Töre... Yabancı kontenjanı nedeniyle Jeremain Lens ve Tyler Boyd'un lisansını askıya aldıktan sonra kanatlarda kullanabileceği 5 futbolcusu olan Beşiktaş, uzun süredir sakatlığı bulunan N'Koudou'dan da yararlanamıyor.

HASİC VE ATAKAN'IN YETİŞMESİ ZOR

Bu da yetmezmiş gibi Ajdin Hasic ve Atakan Üner'den kötü haber geldi. İki futbolcunun devam eden ağrıları nedeniyle Denizlispor maçına yetişmelerinin zor olduğu belirtildi. Hasic'in sol uyluk üst adalesinde, Atakan'ın sağ diz arka adalesinde problem var. Leicester City'den kalan sakatlığını henüz yeni atlatan Rachid Ghezzal'ın ise 90 dakika boyunca tam randımanla oynamasının mümkün olmadığı ve kısa süreli şans bulabileceği ifade edildi.

Ogün Şahinoğlu-Sabah 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun