Karar ver Hag!

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri... Transferin bitmesine saatler kala Beşiktaş'ta sıcak gelişmeler yaşanıyor.

Son dakika Beşiktaş transfer haberleri... Transferin bitmesine saatler kala Beşiktaş'ta sıcak gelişmeler yaşanıyor. Beşiktaş, bir süredir ilgilendiği Hannibal Mejbri için Manchester United Teknik Direktörü Erik ten Hag'ın kararını bekliyor. (BJK transfer haberleri)

Transferde son saatlere girilirken dış basında Beşiktaş için dikkat çeken bir haber yer aldı.

Teamtalk'ta yer alan habere göre, Beşiktaş'la adı anılan Hannibal Mejbri için gözler Erik ten Hag'da...

Siyah-beyazlıların Manchester United'a kiralama teklifinde bulunduğu belirtilirken Manchester United'ın bedelsiz olması nedeniyle teklife sıcak bakmadığı ancak yine son kararın Erik ten Hag'da olduğu ifade edildi.

Geçen sezon Birmignham'da kiralık oynayan ve 41 maçta forma giyen 20 yaşındaki futbolcu, United'da ise 3 kez şans bulabildi.

Mejbri'nin sözleşmesinde son yıla girdiğinin altı çizilirken uzatma opsiyonunun bulunduğu aktarıldı.

Haberde genç isim için "Geçen Luton Town'ın teklif yapacağı haberleri vardı ancak gerçekleşmedi. Bu nedenle Mejbri'nin bir sonraki seçeneği Beşiktaş olabilir" denildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI