Kelechi Iheanacho, yeniden gündemde

Beşiktaş, Yaz Transfer Dönemi İçin Harekete Geçti

Süper Lig'de şimdiden yaz transfer dönemi için hareketlilik başladı. Ligde şampiyonluk yarışında iddialı olmayı hedefleyen ekipler, yeni sezonun kadro planlaması adına yoğun bir çalışma yürütüyor.


Iheanacho, Yeniden Gündemde

Süper Lig'in devlerinin listesine tanıdık bir isim girmiş durumda. Leicester City'nin yıldızı Kelechi Iheanacho, yeniden Süper Lig devlerinin gündemine geldi. Nijeryalı golcünün ismi; birçok kez Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor ile anılmıştı.


Sözleşmesi Bitiyor

Leicester City, 2017'nin yaz transfer döneminde Kelechi Iheanacho'yu 27.7 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında Manchester City'den kadrosuna katmıştı. Nijeryalı yıldızın takımıyla 2021'de uzattığı sözleşmesi, bu sezon sonunda 30 Haziran 2024 itibariyle sona eriyor. 27 yaşındaki oyuncunun isminin bu yaz birçok takımın gündemine gelmesi söz konusu.


Yoğun İlgi

Süper Lig devlerinin hedefinde olan Iheanacho, yoğun bir ilgiyle karşı karşıya. Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor gibi önemli kulüplerin yanı sıra diğer takımlar da Nijeryalı golcünün peşinde. Süper Lig'deki şampiyonluk hedefleri için güçlü bir golcü arayışında olan ekipler, Iheanacho'nun transferi için kıyasıya bir mücadele içerisine girebilirler.

Fanatik 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI