Kim nereye gidiyor!

Beşikta'ta gözden çıkarılan futbolcular "Ya Beşiktaş ya Avrupa" diyorlar

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, onları gözden çıkardı. Ancak o isimler, siyahbeyazlılardan kopmamak için direnmeye başladı. Luiz Rhodolfo, Veli Kavlak, Kerim Frei, Aras Özbiliz ve Ömer Şişmanoğlu, siyah-beyazlılardan ayrılmak istemediklerini net bir şekilde söylerken, Beşiktaş Yönetimi ise ne yapacağını şaşırdı. "Türkiye'de başka bir kulüpte oynamayız" ifadesini kullanan futbolcuların öne çıkan sözleri ise şunlar:


LUiZ RHODOLFO: Türkiye'ye Beşiktaş için geldim. Başka bir takımda oynamam imkansız. Ayrılmam durumunda da yurt dışından gelen teklifleri değerlendiririm.


VELi KAVLAK: Ayrılmam isteniyorsa Rapid Wien beni istiyor. Oraya dönmem için şartlar oluşturulursa giderim. Türkiye'de başka bir kulüpte oynamayacağımı herkes bilmeli.


AYRILMAK İSTEMİYORUM AMA


KERİM FREİ: Daha önce de söylediğim gibi Beşiktaş'tan ayrılırsam sadece yurt dışına giderim. Anadolu'da bir takımda kiralık oynamam.


ARAS ÖZBiLiZ: Bir maçta bile şans bulmadan ayrılmamın istenmesi bence haksızlık. Ayrılmayı hiç düşünmüyorum.


ÖMER ŞiŞMANOĞLU: Sözleşmem sezon sonunda bitiyor. Beşiktaş'ın benim için yeri çok ayrı. Ancak forma giymek istediğim takımı da ben seçmek istiyorum..