Kıran kırana transfer pazarlığı

Beşiktaş, teknik direktör Giovanni van Bronckhorst'un raporu doğrultusunda stoper transferi için çalışmalarını sürdürüyor.

Beşiktaş'ta Stefan Savic İçin Kıran Kırana Pazarlık: Ücret İndirimi Talebi

Beşiktaş, teknik direktör Giovanni van Bronckhorst'un raporu doğrultusunda stoper transferi için çalışmalarını sürdürüyor. Atletico Madrid'de forma giyen deneyimli oyuncu Stefan Savic'in menajeriyle yapılan görüşmelerde, taraflar arasında anlaşma sağlanamadı.


Ücret İndirimi Talebi

Hürriyet'te yer alan habere göre; Karadağlı oyuncu Stefan Savic, yıllık 4 milyon Euro ücret talep ederken, bu rakamı yüksek bulan Beşiktaş yönetimi indirim talep etti. Atletico Madrid'de 4.5 milyon Euro kazanan Savic'in daha düşük bir rakama ikna edilmesi durumunda 2+1 yıllık anlaşma yapılacak ve ardından Atletico Madrid ile görüşmelere başlanacak.


Savic'in Performansı

Bu sezon Atletico Madrid formasıyla 33 resmi maça çıkan 33 yaşındaki savunmacı, gol ya da asist katkısı yapamazken toplam 2349 dakika sahada kaldı.
EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI