Kurtarıcı geliyor

Beşiktaş’ın 2019-20 sezonunda Kasımpaşa'da forma giyerken Tayfur Havutçu tarafından kadro dışı bırakılan...

Beşiktaş’ın 2019-20 sezonunda Kasımpaşa'da forma giyerken Tayfur Havutçu tarafından kadro dışı bırakılan Tobias Heintz ile ilgilendiği iddia edildi.

Sosyal medya hesapları günün esprisini patlattı... 2019-20 sezonunda Kasımpaşa'da forma giyerken Tayfur Havutçu tarafından kadro dışı bırakılan Tobias Heintz'ı Beşiktaş'a yazdı. O sezon Quaresma'ya yedek olarak transfer edilen Norveçli 5-1'lik Başakşehir hezimetinden sonra kadro dışı bırakıldı ülkesi Norveç'e gönderildi.

2019-20 sezonunda yaklaşık 10 milyon kron'a Kasımpaşa'ya transfer olan Heintz 21 maçta forma giydi. 1 gol attı. 1 de asist yaptı. 25 yaşındaki Heintz önce Sarpsborg'aü sınra da Hacken'e kiralandı. Daha sonra bedelsiz Hacken'a gitti. Hacken daha sonra yeniden Sarpsborg'a kiraladı. Son olarak geçen sezon devre arasında CSKA Sofya'ya gitti.

Bu sezon Bulgar Ligi'nde 17 maçta 3 gol ve 4 asistle oynadı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI