Lyanco, Güneş istedi diye alınmadı!

Zaha'nın sakatlığı Lyanco'dan ciddi! ‘Güneş istedi diye alınmadı’

Şenol Güneş’in “Çok istiyorum” dedi ancak sağlık kontrolü sonrası dizindeki sorun nedeniyle transferi iptal edilen Lyanco’nun Bournemouth maçında oynaması kafalarda soru işareti oluşturdu.

Zaha'nın sakatlığı Lyanco'dan ciddi! ‘Güneş istedi diye alınmadı’

Southampton'ın Bournemouth ile oynadığı hazırlık maçında Lyanco'nun 11'de çıkması, sahanın en iyileri arasında gösterilmesi Beşiktaş'ta kafaları karıştırdı.

Şenol Güneş'in "çok istediği"ni itiraf ettiği Lyanco için sağlık ekibinin verdiği "dizinden sakat" raporunun içeriği tartışma konusu oldu. Pek çok iddia ortaya atıldı.

İşte o iddialar:

1. Bu kadar detaylı inceleme yapılırsa hiç bir futbolcu transfer edilemez. Lyanco'nun sakatlığı her futbolcuda olan sakatlık.

2. 2 aydır tedavisi devam eden ve en az 1 ayı daha olan Zaha'nın sakatlığı Lyanco'nun sakatlığından ciddi.

3. Lyanco'nun sakatlığı transfer olmasına engel değil... Sadece birileri transferin olmasını istemedi.

4. Şenol Güneş çok istedi. Ancak daha Güneş'e söylenmeden 'sakat'  haberi sosyal medyaya yayıldı.

5. Şenol Güneş'in veto ettiği başka bir stoperle anlaşıldı. Bunun üzerine Lyanco geldi. Ancak onda da sakatlık ortaya çıktı.

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI