Maxim gerçeği

Beşiktaş'ın ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından Gaziantep FK'dan kadrosuna kattığı Alexandru Maxim henüz 11'de forma giyemedi.

Beşiktaş'ın ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından Gaziantep FK'dan kadrosuna kattığı Alexandru Maxim henüz 11'de forma giyemedi. İkinci yarılarda oyuna alınarak değerlendirilen Rumen orta saha, gelecek sezon planlamasına takılıyor. Gaziantep FK'nın 4 milyon Euro bonservis istediği 32 yaşındaki oyuncunun sözleşmesinde opsiyon maddesi de bulunmuyor. Bu rakamları vermesi mümkün olmayan Kartal'da öncelik, gelecek sezonun kadrosunu oluşturmak ve istikrar sağlamak. Dolayısıyla teknik heyet; Gedson Fernandes ve Salih Uçan'ı ilk plana alıp bu ikiliyi parlatmak, performanslarını yükseltmek istiyor. 

Sabah


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI