McElhone Beşiktaş'ta

Beşiktaş, yeni sezon kadro çalışmalarını sürdürürken teknik ekibine de önemli bir takviye yapıyor.

Giovanni van Bronckhorst, İskoçya'dan Yardımcı Antrenör Getirdi

Beşiktaş, yeni sezon kadro çalışmalarını sürdürürken teknik ekibine de önemli bir takviye yapıyor. Siyah-Beyazlılar'ın teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst, teknik ekibine yeni bir ismi ekleyerek güçlendiriyor.

Yeni Yardımcı Antrenör: Anton McElhone

İskoçya Championship ekiplerinden Queen's Park'ın altyapı şefi Anton McElhone, Giovanni van Bronckhorst'un isteğiyle Beşiktaş teknik kadrosuna katılmak üzere. Daily Record'un haberine göre, McElhone, Beşiktaş'ta Van Bronckhorst'un yardımcılarından biri olarak görev alacak.

Anton McElhone'un Kariyeri

Anton McElhone, kariyerinde Hibernian, Tottenham, New England ve Celtic gibi önemli takımlarda 20 yılı aşkın süre görev yapmış tecrübeli bir antrenör. McElhone'un, Beşiktaş'ta teknik ekibe katılmasıyla birlikte, Van Bronckhorst'un takımın teknik kapasitesini artırmayı hedeflediği belirtiliyor.

Beşiktaş taraftarları, McElhone'un tecrübesiyle takıma önemli katkılar sağlamasını ve yeni sezonda başarılı bir performans sergilemesini bekliyor.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI