Mermi bacağından girip çıkmış!

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, İstanbul'un Eyüp Sultan İlçesi'nde silahlı saldırıya uğradığı iddia edildi. Konuyla ilgili Umut Tahir Güneş'ten açıklama geldi. Kartalhaber konuyu araştırdı.

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Umut Tahir Güneş, İstanbul'un Eyüp Sultan İlçesi'nde silahlı saldırıya uğradığı haberi gündeme bomba gibi düştü. 

stanbul Kemerburgaz'da ofisi bulunan Umut Tahir Güneş; iddialara göre 4 Ağustos Perşembe akşamı iş yerinden çıktıktan sonra aracıyla evine doğru giderken Kemerburgaz'da silahlı saldırıya uğradığı iddia edildi ve bacağından yaralandığı öne sürüldü.

"SALDIRI KEŞİFLE YAPILDI" İDDİASI...

İddialara göre; Umut Tahir Güneş hastaneye kaldırılarak tedavi edildi. Saldırıdan önce önce keşif yapan silahlı saldırgan; Umut Tahir Güneş'in geçiş yapacağı güzergaha pusu attı ve arabasıyla o noktadan geçen Umut Tahir Güneş'e ateş etti. Umut Tahir Güneş yaralanırken; silahlı saldırgan ise yol kenarında bulunan ormanlık alana doğru kaçarak kayıplara karıştı. Ormanlık alanda inceleme yapıldı. Olayı aydınlatmak üzere geniş kapsamlı çalışma başlatan İstanbul Emniyeti; olayı gerçekleştiren saldırganı yakalamak için inceleme başlattı.

Güneş, böyle bir saldırının kesinlikle olmadığını açıkladı. 

Konuyla ilgili Umut Tahir Güneş'ten açıklama geldi. Güneş, twitter üzerinden yaptığı açıklamada böyle bir durumun yaşanmadığını belirtti. 


Kartalhaber Türkiye'nin konuştuğu bu iddiayı araştırdı.  

Görüşüne başvurduğumuz emniyet yetkilileri vurulma olayını doğruladı. 

Edindiğimiz bilgilere göre; Umut Tahir Güneş'e silahlı saldırıda mermi Beşiktaşlı yöneticinin bacağından girip çıkıyor. Güneş, hastanede tedavisinin ardından kısa süre içinde taburcu ediliyor. 

Emniyet yetkilileri olayın alacak verecek ve villa satışı yüzünden olduğunu belirtirken saldırı dosyasının cinayet masasında değerlendirdiğini vurgulandı. 

Gelişmeler kartalhaber.com'da... 


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI