Montella'dan Semih Kılıçsoy kararı

Montella'nın elinde şu anda milli takım seviyesinde hemen her mevkiiden en az 3 hazır oyuncu var.

Süper Lig'da 2023-2024 sezonu gelecek hafta bitiyor. Vincenzon Montella'nın bu pazar günü derbisinden sonra Euro 2024 için ön kadroya açıklaması bekleniyor. 


Montella'dan Semih Kararı!

Montella'nın elinde şu anda milli takım seviyesinde hemen her mevkiiden en az 3 hazır oyuncu var. Bazıları çok önde. Bazıları biraz daha geride. Özellikle stoper hattı çok geniş. Ancak sağ bek sıkıntısı var. Sol bekte de ciddi bir eksiklik göze çarparken orta sahanın ortasında ciddi bir opsiyon fazlalığı var.


Montella'nın kadrosunda yer almasına kesin gözüyle bakılan 13 oyuncu var: Uğurcan, Ferdi, Abdülkerim, Hakan Çalhanoğlu, Salih Özcan, Orkun, Barış Alper, İrfan Can, Kerem, Arda Güler, Kenan Yıldız, Enis Ünal


Beşiktaşlıların göz bebeği Semih'in yanı sıra Yusuf Yazıcı, Can Uzun, Yunus Akgün, iyileşirse İsmail Yüksek, Çağlar, Merih, Rıdvan ve Mert Günok'un da kadroda olma ihtimali yüksek görülüyor.

Ancak ikinci kademe oyuncuların hiç birisi için A Milli Takım şu anda garanti değil.

Fotospor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI