Muci için Cumhurbaşkanı açıklaması

Legia Varşova, Beşiktaş'ın Ernest Muci transferiyle ilgili olarak çıkan haberlerde, Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın müdahil olduğu iddialarını yalanladı.

Legia Varşova, Beşiktaş'ın Ernest Muci transferiyle ilgili olarak çıkan haberlerde, Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın müdahil olduğu iddialarını yalanladı. Kulübün resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Cumhurbaşkanı Andrzej Duda'nın Muci'nin transferine karıştığı iddialarıyla ilgili Türk medyasında çıkan haberlerin tamamen asılsız olduğunu size bildirmek isteriz. Yerel gazetecilerine yaratıcılığını biliyor ve anlıyoruz ama bu kez hayal gücüne fazla kapıldılar" ifadelerine yer verildi.


Beşiktaş'ın 22 yaşındaki Arnavut futbolcu Muci için Legia Varşova ile 10 milyon euro bonservis bedeli karşılığında anlaştığı, ancak bu anlaşmanın Polonya Cumhurbaşkanı'nın müdahalesi sonucunda gerçekleştiği iddiaları, Legia Varşova tarafından yalanlanmış oldu.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI