Muçi'den mutlusu yok!

Beşiktaş'ın yeni transferi Ernest Muçi, imza töreninde konuştu.

Beşiktaş'ta Başkan Hasan Arat'ın katılımıyla yeni transferler Jonas Svensson, Joe Worrall, Ernest Muçi, Al-Musrati ve Yağız Karabulut ile futbolcular Semih Kılıçsoy ve Emir Yaşar için Tüpraş Stadyumu'nda imza töreni düzenlendi. İşte detaylar (BJKHABER) 

Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın katılımıyla düzenlenen imza töreninde yapılan açıklamalar şu şekilde:

Zor Günler ve Birlik Mesajı: Başkan Arat, Beşiktaş'ın sportif olarak zor günler geçirdiğini ve bu dönemde 6 yeni sözleşme imzaladıklarını belirtti. Ayrıca, takım içinde yaşanan olumsuz olaylara karşı birlik olunması gerektiğini vurguladı. Rebic'in aşil tendonuna basılması, Muleka'nın ayağının kırılmasına yakın darbe alması ve Semih'in suratına yumruk yemesi gibi olaylarda camianın birlik olması gerektiğini ifade etti.

Rahmi Koç'un Ziyareti ve Sponsorluk: Onursal başkanları Rahmi Koç'un ziyaret ettiği belirtilerek, Rahmi Koç'un Beşiktaş'a özel bir anlaşma ile sponsorluk sağladığı ifade edildi. Koç'un kulübe yaptığı katkılardan dolayı teşekkür edildi.


Ernest Muçi Transferi: Başkan Arat, yeni transfer Ernest Muçi'nin Beşiktaşlı taraftarlar tarafından sevileceğini ve güven duyulan bir oyuncu olacağını belirtti. Transfer sürecinde yaşanan detayları paylaştı ve Muçi'nin Beşiktaş'ta 23 numaralı formayı giyeceğini açıkladı.


"MUÇİ AÇIKLAMASI"

"Muçi, sen Beşiktaşlıların çok sevdiği ve güvendiği bir oyuncu olacaksın. Santos hocam ve Samet hocam seni çok istiyordu. Beşiktaş'a, evine hoş geldin. Boynundaki kartal dövmesi kaderin bir cilvesidir. Varşova'nın değerli başkanı Darius ile değerli dostluğumuz, çeşitli vesilelerle Polonya cumhurbaşkanının bizi tanıması... Bizi kırmadılar. Bu iş çok geniş ve anlamlı bir anlaşma oldu. Menajeri Dino, 'Bu işin olma ihtimali yok' diyordu. Hüseyin Yücel, 'Bu iş olacak' dedi." Dino ile birlikte Boşnak arkadaşım Haris de sabaha kadar bizimleydi."

ERNEST MUÇİ: MUTLUYUM!

"Takımla ve takım arkadaşlarımla tanıştım. Çokça dostane bir şekilde karşılandığım için mutluyum. Hocamız görev verirse oynamaya hazırım."

Hüseyin Yücel'in transfer teşekkürü: 

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Ernest Muçi transferinde Başkan Hasan Arat'ın rolünü övdü ve transferin gerçekleşmesinde Polonya Cumhurbaşkanı'nın devreye girmesinin büyük önem taşıdığını ifade etti. Yücel, başkanlarına teşekkür etti.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI