Ne olacak şimdi? Transfer gözdesinin yeni takımı

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş'ta teknik direktörlük görevine getirilen Giovanni van Bronckhorst'un, Glasgow Rangers’tan eski öğrencisi James Tavernier'i transfer etmek istediği iddiaları ortaya atıldı. Ancak 32 yaşındaki İngiliz sağ bekin, Steven Gerrard’ın çalıştırdığı Al-Ettifaq'a imza atmak üzere olduğu gündeme geldi​. 

Van Bronckhorst'un İlk Transfer Talebi

Hollandalı teknik direktör Giovanni van Bronckhorst, Beşiktaş'a gelir gelmez Glasgow Rangers’tan eski öğrencisi James Tavernier'i transfer etmek istedi. Tavernier, geçen sezon Rangers formasıyla 58 maçta 24 gol atıp 12 asist yaptı. Ancak, Suudi Arabistan ekibi Al-Ettifaq da oyuncuyla ilgileniyor ve yakında resmi teklif yapmayı planlıyor​. 

Beşiktaş'ın Transfer Çalışmaları

Beşiktaş, yeni teknik direktörü Giovanni van Bronckhorst'un talepleri doğrultusunda transfer çalışmalarını sürdürüyor. Ancak, Tavernier'in Al-Ettifaq'a transferi gündemde olduğundan, Beşiktaş'ın bu oyuncuyu kadrosuna katması zor görünüyor. Kulüp, alternatif oyuncular üzerinde çalışmaya devam edecek​

Hüseyin Yücel'den, Mourinho Görüşmesi

Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel, Jose Mourinho ile yaşadıkları görüşme sürecini de anlattı. Mourinho'ya teklif götürdüklerini ancak Portekizli teknik direktörün başka bir kulüpten 3-4 kat daha yüksek bir teklif alması nedeniyle bu teklifi kabul etmek zorunda kaldığını belirtti. Yücel, Beşiktaş'ın bu maliyetlere çıkamayacağını, bunun nedeninin paranın yetersizliği değil, teklifin mantıklı olmaması olduğunu ifade etti​.


Beşiktaş, yeni sezonda Giovanni van Bronckhorst yönetiminde iddialı bir kadro kurmak için çalışmalarını sürdürüyor. Ancak, James Tavernier'in transferinde Suudi Arabistan ekibi Al-Ettifaq'ın devreye girmesi nedeniyle zorluklar yaşanıyor. Kulüp, alternatif planlar üzerinde çalışarak transfer dönemini en iyi şekilde değerlendirmeyi hedefliyor.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI