Nika Ninua Kızakta

Beşiktaş’ın pnesip anlaşmasına vardığı Gürcü futbolcu Nika Ninua, siyah-beyazlı formayı giyeceği günü sabırsızlıkla bekliyor.

Beşiktaş’ın pnesip anlaşmasına vardığı Gürcü futbolcu Nika Ninua, siyah-beyazlı formayı giyeceği günü sabırsızlıkla bekliyor.

Haftalar öncesinde başlayan görüşmelerin ardından Beşiktaş oyuncu ve kulübüyle anlaştırken, transfer taraflar arasında atılacak resmi imzalara kaldı.

Transfere bitti gözüyle bakılıyor

Dinamo Tiflis kulübü de bu transfere bitti gözüyle bakılıyor. 21 yaşındaki futbolcunun artık sahaya çıkmıyor olması bunun en önemli göstergesi olarak kabul ediliyor. Kaptanı olduğu Dinamo Tiflis’te Beşiktaş'la anlaştığı için kadro dışı bırakılan Ninua, üst üste üçüncü maçın da dışarısında bırakıldı.

Kutaisi maçında da yok

Covid-19 Pandemi arasının ardından Gürcü liginin tekrar başlatıldığı geçtiğimiz ayki ilk maçta Saburtalo karşısında maç kadrosuna alınmayan genç futbolcu, ardından Lokomotiv Tiflis karşılaşmasında da yoktu. Ninua son olarak dünkü Kutaisi maçının da 18 kişilik kadrosuna alınmadı. Futbolcunun Beşiktaş’a transfer süreci nedeniyle oynatılmadığı belirtiliyor.

Sosyal medya hesabı hacklendi, hala kapalı

Ssosyal medya hesabı hacklenen futbolcu uzun süredir bu sorunla uğraşmak zorunda kaldı. Beşiktaş’a transfer olacağı haberlerinin ardından siyah-beyazlı taraftarların yoğun ilgisine maruz kalan, takipçi sayısı artan ve paylaşımlarına bir çok yorum almaya başlayan oyuncunun haftalardır kapalı olan instagram hesabının, yeniden aktive edilmeye çalışıldığı ancak henüz açılamadığı öğrenildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun