Ödüllü Espor turnuvası

Üsküdar Belediyesi'nden ödüllü E-Spor turnuvası!

Üsküdar Belediyesi'nin düzenlediği E-Spor turnuva takım eşleştirme ve tanıtım programı gerçekleştirilecek. 50 bin TL'yi bulan final ödülleri Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından takdim edilecek.

Üsküdar Belediyesi Espor Merkezi turnuvası başlıyor. MOBA,FPS,RTS ve diğer tüm espor alanlarında profesyonelleşmek isteyen gençler, esporun tatlı rekabeti ile Üsküdar Belediyesi Espor Merkezi’nde becerilerini sergileyecek.

Teknik, taktik gelişimin yanı sıra psikoloji, performans yönetimi, etik, organizasyon ve bunun gibi bir çok alanda kendilerini geliştirme fırsatı yakalayacaklar.

Valorant oyunuyla yapılacak turnuvada 1. takıma 25 bin TL, 2. takıma 15 bin TL ve 3. takıma 10 bin TL ödül verilecek. Final ödülleri Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen tarafından verilecek. 

Turnuvanın takım eşleştirme ve espor merkezi tanıtım programı Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ve diğer davetlilerin katılımı ile 17 Şubat 2024 Cumartesi günü saat 16.00'da Üsküdar Belediyesi Çavuşdere Spor Sarayı'nda gerçekleştirilecek. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI