Oktay Derelioğlu ve eşine saldırı

Eski futbolcu Oktay Derelioğlu ve eşi darp edildi: Saldırganlar gözaltına alındı

Ünlü futbolcu Oktay Derelioğlu ve eşi Başak Derelioğlu trafikte ilerledikleri sırada bir grup magandanın saldırısına uğradı. Öldüresiye darp edildiler. Detaylar...

Eski futbolcu Oktay Derelioğlu ve eşi darp edildi: Saldırganlar gözaltına alındı

Eski futbolcu Oktay Derelioğlu ve eşi Başak Derelioğlu trafikte ilerledikleri sırada darp edildi. Saldırıda kolu çıkan Oktay Derelioğlu ameliyata alındı. Saldırganların da gözaltına alındığı belirtildi.

Bir grup magandanın saldırısına uğradı

Eski futbolcu Oktay Derelioğlu ve eşi Başak Derelioğlu trafikte ilerledikleri sırada bir grup magandanın saldırısına uğradı.

Sabah'ta yer alan habere göre olay, 5 Aralık günü saat 16.30 sıralarında Kadıköy'de meydana geldi. Oktay Derelioğlu'nun sürdüğü araç bir süre sonra yolun daralması nedeniyle bir başka araç tarafından taciz edilmeye başladı.

Olay nasıl oldu?

İsimlerinin Zekai K., ve Nurettin K., olduğu belirlenen saldırganlar, ünlü futbolcunun aracının önünü keserek bir anda saldırmaya başladı.

Oktay ve Başak Derelioğlu çifti yatıştırmaya çalışsa da saldırganlar, çifti darp etmeye devam etti.

Aldığı yumruk darbeleriyle yere yığılan Oktay Derelioğlu'nu kurtarmaya çalışan Başak Derelioğlu çevreden geçen vatandaşlardan yardım istedi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI