Olmaz denilen transfer oldu!

Beşiktaş 2. Başkanı Hüseyin Yüvel'den çarpıcı transfer açıklaması.

Beşiktaş'ta Başkan Hasan Arat'ın katılımıyla yeni transferler Jonas Svensson, Joe Worrall, Ernest Muçi, Al-Musrati ve Yağız Karabulut ile futbolcular Semih Kılıçsoy ve Emir Yaşar için Tüpraş Stadyumu'nda imza töreni düzenledi.

Beşiktaş yeni transferler için imza töreni düzenledi

Beşiktaş'ta Başkan Hasan Arat'ın katılımıyla yeni transferler Jonas Svensson, Joe Worrall, Ernest Muçi, Al-Musrati ve Yağız Karabulut ile futbolcular Semih Kılıçsoy ve Emir Yaşar için Tüpraş Stadyumu'nda imza töreni düzenlenledi.


Beşiktaş İkinci Başkanı Hüseyin Yücel: Başkanımız Hasan Arat, Ernest Muçi transferinde Polonya Cumhurbaşkanı'nı devreye sokmasa bu transferi bitiremezdik. Allah var, hiç yalan söylemeyelim. Bir Beşiktaş taraftarı olarak çok teşekkür ediyorum.


"HOCAMIZ 2 OYUNCU İSTEDİ! İKİSİ DE BURADA"

"Samet hocam, Santos'a 80'e yakın oyuncu gösterdi. 2 kişi istedi, o 2 kişi bugün burada. Dino ile birlikte Boşnak arkadaşım Haris de sabaha kadar bizimleydi."


"MUSRATI TRANSFERİ OLMAZ DEDİLER! 

Al-Musrati için "Beşiktaş'a gelmez" dediler. Geleceğini, Beşiktaş'ın çok büyük bir kulüp olduğunu söyledik. Beşiktaş için çok önemli bir transferdi. Braga’nın da ortağı olan yakın arkadaşım PSG Başkanı Nasser Al-Khelaifi bu transferde bize yardımcı oldu. Al-Musrati, benim oğlumdan iki yaş küçük. Karısı şu anda hamile ve dün gece onu bırakıp geldi çünkü ❝Ben Beşiktaş'a gelmek istiyorum"


MUSRATI : HER ŞEYİMİ VERECEĞİM!

"Büyük geçmişi olan bir kulübe geldim. Beşiktaş'a her şeyimi vereceğim. Başkanımıza teşekkür ediyorum. Beni buraya getirerek harika bir iş yaptılar."

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI