Omar Colley gerçeği! Beşiktaş’a transfer olmadan hemen önce...

Beşiktaş'ın kış transfer döneminde İtalya'nın Sampdoria kulübünden kadrosuna kattığı Omar Colley ile ilgili sürpriz bir gerçek ortaya çıktı.

Beşiktaş, ara transfer döneminde Sampdoria'dan Omar Colley'i kadrosuna katmıştı. Siyah beyazlılarda çıktığı maçlarda başarılı bir performans sergileyen tecrübeli stoperle ilgili flaş bir gerçek ortaya çıktı. 30 yaşındaki savunmacının menajeri, Colley ile ilgili transfer itirafında bulundu. İşte detaylar... 

Omar Colley gerçeği! Beşiktaş’a transfer olmadan önce...

Beşiktaş'ın kış transfer döneminde İtalya'nın Sampdoria kulübünden  kadrosuna kattığı Omar Colley ile ilgili sürpriz bir gerçek ortaya çıktı.

İtalyan basınına konuşan menajer Federico Pastorello, "Colley'e Beşiktaş'a gitmeden önce Roma talip olmuştu. Ancak daha sonra Diego Llorente'yi transfer ettiler"

"Ayrıca başka bir Türk kulübüyle de görüşmemiz olmuştu" ifadelerini kullandı.

Omar Colley gerçeği ortaya çıktı! Beşiktaş’a transfer olmadan önce...

Omar Colley, şu ana kadar siyah beyazlı forma altında 3 karşılaşmada görev aldı. Beşiktaş, 30 yaşındaki defans ile 2025 yılına kadar sözleşme imzalamıştı.

Haber: Kubilay Açıkgün - ASpor

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI