Omar Colley'e özel görev

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Fenerbahçe derbisinde Omar Colley'e güveniyor.

Fenerbahçe derbisi hazırlıklarını sürdüren Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, Sarı Lacivertliler'in formda golcüsü Enner Valencia'yı Omar Colley ile durduracak.

Şenol Güneş'ten Omar Colley'e özel görev!

Beşiktaş'ta teknik direktör Şenol Güneş, derbi hazırlıklarını sürdürüyor. Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Güneş, Fenerbahçe’nin formda ismi Enner Valencia için planını şimdiden hazırladı. Kurt hoca, formda yıldız için takım savunması değil bireysel durdurma planı belirledi. Bu doğrultuda Sarı-Lacivertliler’in başarılı ismini durdurma görevi, yeni transfer Omar Colley'de olacak.

SKOR ÜRETMESİNE ENGEL OLACAK

Gambiyalı sol stoper, maç boyunca Valencia’ya adeta gölgesi kadar yakın olup rakibine boş alan bırakmayarak skor üretmesine engel olacak.

SAVUNMANIN LİDERİ

Savunma hattında formayı Romain Saiss’ten kapan ve Tayyip Talha Sanuç’la beraber iyi bir ikili olan Colley, bu karşılaşmada kalitesini gösterip, savunmanın liderliğini de ele geçirmeyi amaçlıyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI