Onuachu için kıran kırana pazarlık

Beşiktaştan transferde Onuachu sürprizi dev bonservis

Geçtiğimiz sezon Trabzonspor'da gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Paul Onuachu için Beşiktaş devreye girdi. Siyah-beyazlı ekip Nijeryalı golcü için kesenin ağzını açtı.

Beşiktaştan transferde Onuachu sürprizi dev bonservis

Süper Lig'in yeni ekiplerinden Göztepe, kardeş kulübü İngiltere Premier Ligi'ndeki Southampton aracılığıyla Beşiktaş'tan 3 oyuncu almaya hazırlanıyor.

Hollandalı Teknik Direktör Giovanni Van Bronckhorst ile anlaşma sağlayan siyah-beyazlılar, Southampton'ın devleri peşine takan Nijeryalı golcüsü Paul Onuachu için kesenin ağzını açtı.


Resmi teklif

Geçen sezonu Trabzonspor'da kiral ık olarak geçiren Ounachu için tüm imkanları seferber eden Beşiktaş, İngiliz kulübüne resmi teklifini sundu. Onuachu için 15 milyon Euro bonservisi gözden çıkaran Beşiktaş, transferde Southampton gibi futbol takımı Sport Republic tarafından yönetilen Göztepe'ye ise 3 futbolcu vereceğini bildirdi.


MONTERO, EMRE BİLGİN VE MUSTAFA HEKİMOĞLU GÜNDEMDE

Göztepe'nin Süper Lig'e çıktığı aynı yıl Premier Lig'e dönen Southampton'ı da yöneten Sport Rebuplic şirketi ile resmi temaslara başlayan Beşiktaş yönetimi, Göz-Göz'e geçen sezonu Portekiz'de kiralık geçiren 25 yaşındaki İspanyol stoper Javi Montero, yine Karagümrük'te kiralık oynayan 20 yaşındaki kaleci Emre Bilgin ve 17 yaşındaki forvet Mustafa Erhan Hekimoğlu'nu önerdi.

Mustafa'yı kiralık vermeyi teklif eden Beşiktaşlı kurmayların teklifi Southampton kulübü tarafından da olumlu karşılandı. Tarafların en kısa sürede tekrar masaya oturacağı ve transfer hamlesini resmileştireceği kaydedildi. Onuachu uzun süre sakatlık problemi yaşadığı geçen sezon Süper Lig'de 21 maçta 15 gol, Türkiye Kupası'nda ise 4 maçta 2 gol atmayı başarmıştı.

Beşiktaş'tan Paul Onuachu Transfer Hamlesi

Beşiktaş, geçen sezon Trabzonspor'da kiralık olarak forma giyen ve gösterdiği performansla dikkat çeken Paul Onuachu'yu transfer etmek için devreye girdi. Siyah-beyazlı ekip, Nijeryalı golcü için önemli bir bonservis bedeli ödemeye hazır.

Onuachu için 15 Milyon Euro

Beşiktaş, Southampton'ın devleri peşine takan golcüsü Paul Onuachu için 15 milyon Euro'yu gözden çıkardı. Bu transfer için tüm imkanlarını seferber eden Beşiktaş, İngiliz kulübüne resmi teklifini sundu.


Göztepe ile Oyuncu Takası

Beşiktaş, Onuachu transferi için Göztepe'ye de üç oyuncu teklif etti. Göztepe, Sport Republic şirketi tarafından yönetilen Southampton'ın kardeş kulübü olarak biliniyor ve Beşiktaş, bu durumu avantaja çevirmeyi hedefliyor.

Teklif Edilen Oyuncular:

Javi Montero: Geçen sezonu Portekiz'de kiralık olarak geçiren 25 yaşındaki İspanyol stoper.

Emre Bilgin: Karagümrük'te kiralık oynayan 20 yaşındaki kaleci.

Mustafa Erhan Hekimoğlu: 17 yaşındaki forvet, kiralık olarak Göztepe'ye önerildi.

Görüşmelerin Devamı

Beşiktaş, Southampton ve Göztepe ile resmi temaslarına devam ediyor. Tarafların en kısa sürede tekrar masaya oturacağı ve transferin resmileşeceği belirtiliyor. Geçen sezon Süper Lig'de 21 maçta 15 gol atan ve Türkiye Kupası'nda ise 4 maçta 2 gol atan Onuachu'nun performansı, Beşiktaş'ı bu transferde ısrarcı yapıyor.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI