Pjanic Bana Rağmen Mi Gelmiş!

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen yalçın, Pjanic transferini kendisinin gerçekleştiğini belirterek, yapılan dedikodulara yanıt verdi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen yalçın, Pjanic transferini kendisinin gerçekleştiğini belirterek, yapılan dedikodulara yanıt verdi. 

İşte Sergen Yalçın'ın sözleri 

"Transfer döneminin daha erken bitmesi lazım, teknik direktörleri inanılmaz yoruyor. Benle alakası yoksa Pjanic'i kim almış? Oyuncuyu bulan benim, oyuncuyla görüşen benim, oyuncuyu getiren benim, bana rağmen mi gelmiş oyuncu?

Ghezzal'in menajerleri beni aradı, Pjanic durumu var dediler. 'Şaka mı yapıyorsunuz?' dedim. Pjanic'e 'Bize gelmek istiyor musun?' dedim. Öyle bir elektrik aldım ki, "İstiyorum" dedi. Ben de, "Gel" dedim.

"ABOUBAKAR SAKATTI, SICAK İYİ GELDİ HERHALDE"

Vincent Aboubakar sakattı. Gittiği yerde oynuyor mu? O zaman bir sihirli değnek değmiş. Demek bir anda iyileşti. Orada havalar sıcak ya, sıcak adalelere iyi geliyor. Sakatlık bölgesi, bu kadar uzun sürecek bir bölge değil. Son bir iki hafta belki zorlamadı."

"GENİŞ KADROYU YÖNETİRİM"

Bu sene geniş bir kadromuz var. İnşallah bu sene geniş kadroyla şampiyon oluruz. Teknik direktörlük antrenman yaptırmak demek değil, oyuncuları yönetmektir. Geniş kadroyu yönetmek zor olsa ne fark eder, kolay olsa ne fark eder. Oyuncuları idare etmek bizim işimiz, onun için teknik direktörlük yapıyoruz.

"SİZ, İŞİN İÇİNE GİRMEYİN!"

Mert Günok çok iyi kaleci. İki tane iyi kalecimiz var. Ersin Destanoğlu oynuyor, yarın Mert'i oynatırım. Kararı ben veriyorum, vardır sebebi kimi oynattığımızın. Biz de bir şey düşünüyoruz. Dışarıdan çok işin içine giriyorsunuz, girmeyin. İçeride ne olduğunu bilmiyorsunuz, psikolojiyi bilmiyorsunuz. Belki oyuncuyu oynatmayarak, oyuncuya iyilik ediyoruz.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI