Rangers'ın iki yıldızı Beşiktaş'a geliyor

Beşiktaş transfer haberleri... Beşiktaş'ta flaş transfer gelişmesi ...

Beşiktaş'ta Van Bronckhorst Dönemi: İskoçya'dan Transfer İddiaları

Beşiktaş'ta teknik direktörlüğe Giovanni van Bronckhorst'un gelmesinin ardından transfer çalışmaları hız kazandı. İskoç basınından gelen iddialar, siyah-beyazlı takımın transfer listesine dair önemli ipuçları veriyor. 

Van Bronckhorst'un Eski Takımından Transfer Hedefleri

2021-2022 sezonunda Rangers ile UEFA Avrupa Ligi'ne çıkan Giovanni van Bronckhorst, eski takımından oyuncuları Beşiktaş'a kazandırmayı hedefliyor. İlk olarak gündeme gelen isim James Tavernier olmuştu. Şimdi ise bir başka eski oyuncusu daha siyah-beyazlıların radarında.

Son İsim: Tom Lawrence

İskoçya'dan Daily Record'un haberine göre, Beşiktaş'ın transfer gündemine gelen son isim Tom Lawrence oldu. Temmuz 2022'den bu yana Rangers forması giyen Galli sol kanat oyuncusu için Beşiktaş'ın hamle yapmaya hazırlandığı belirtildi. Böylece Lawrence, Tavernier'den sonra Rangers'tan Beşiktaş'ın gündemine gelen ikinci oyuncu oldu.

Performansı ve Sözleşme Durumu

Bu sezon Rangers ile 32 maça çıkan Tom Lawrence, 3 gol atıp 3 asist yaptı. 2025 yılına kadar sözleşmesi bulunan 29 yaşındaki oyuncunun transferi, Beşiktaş'ın hücum hattını güçlendirmek için stratejik bir hamle olabilir.


EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI