Rıdvan Yılmaz İçin Pazarlıklar Başladı

Beşiktaş'ın genç yıldızı Rıdvan Yılmaz'a Almanya'dan talip var.

Beşiktaş'ın genç yıldızı Rıdvan Yılmaz'a Almanya'dan talip var. 

Almanya Bundesliga ekibi, Beşiktaş’ın 19 yaşındaki oyuncusu Rıdvan Yılmaz'ın transferi için Siyah-Beyazlıların kapısını çaldı. Ocak ayında genç sol beki takıma kazandırmak isteyen Stuttgart, Siyah-Beyazlılardan bonservis bilgisi talep etti. Yönetim, yetenekli futbolcu için 5 milyon Euro değer biçti

Kara Kartal'ın alt yapısından yetişen oyuncular arasında yer alan Rıdvan Yılmaz, özellikle geçen sezon yıldızını parlatmıştı. Pandemi süreci sebebiyle Süper Lig’e verilen ara sonrasında teknik direktör Sergen Yalçın’dan formayı kapan 19 yaşındaki futbolcu, geçen dönemde 7 karşılaşmada görev yapmıştı. Siyah-Beyazlı takımda yaptığı çıkışının ardından Türkiye U21 Milli Takım’ının da formasını giymeye başlayan Rıdvan Yılmaz, Fabrice N’Sakala transferinin ardından yedek kulübesine geçiş yapsa da Almanya Bundesliga ekibi Stuttgart’ın transfer hedefleri arasına girmeyi başardı. Beşiktaş’la ilk teması kuran Stuttgart’ın, Ocak ayı için Siyah-Beyazlı kulübün yönetiminden bonservis bilgisi talep ettiği ifade edildi.

Pazarlıklar başladı...

Rıdvan Yılmaz’dan uzun yıllar yararlanmayı planlasa da ekonomik olarak sıkıntı içerisinde olmalarını göz önünde bulunduran Beşiktaş Yönetimi’nin, konuyu Başkan Ahmet Nur Çebi’ye ilettiği bildirildi. Çebi’nin de durum değerlendirmesinin ardından Rıdvan Yılmaz için 5 milyon Euro’luk bonservis bedeli belirlediği kaydedildi. Bu kararın, Almanya ekibine iletildiği ve taraflar arasında pazarlıkların başladığı öğrenildi.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun