Rıza Çalımbay'dan, Hüseyin Yücel'e yanıt

Rıza Çalımbay, bu paylaşıma sert bir cevap vererek Hüseyin Yücel'in karakterine dair ortaya atılan iddiaları reddetti.

Beşiktaş'ta Sosyal Medya Üzerinden Rıza Çalımbay ve Hüseyin Yücel Arasında Tepkili Diyalog!

Beşiktaş'ta ikinci başkan Hüseyin Yücel'in, eski teknik direktör Rıza Çalımbay'a Allah'ın selamını ilettiği sosyal medya paylaşımı, tartışmalara neden oldu. Ancak Rıza Çalımbay, bu paylaşıma sert bir cevap vererek Hüseyin Yücel'in karakterine dair ortaya atılan iddiaları reddetti.

Çalımbay'dan, Yücel'e yanıt 

Çalımbay, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Benim adımı kullanarak yapılan açıklamalara Beşiktaşlılığıma olan değerimden dolayı cevap vermedim. Ancak Hüseyin Yücel'in karakterime ters bir durumu bana yakıştırmasını kabul etmiyorum. Beşiktaş'ı ve beni karşı karşıya getirmek isteyen bu zihniyeti anlamış değilim. Ben sonuna kadar Beşiktaşlıyım. Kimseyle bir derdim yok. Karakterimi ve kişiliğimi bilen bilir." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş camiasını yakından ilgilendiren bu sosyal medya diyalogu, taraftarlar arasında da çeşitli yorumlara neden oldu. 

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI