Rosier için karar verildi

Beşiktaş, sezon içerisinde kadro dışı bıraktığı ve devre arasında kiralık olarak yollarını ayırdığı yıldız oyuncu Valentin Rosier için kararını verdi.

Beşiktaş, Valentin Rosier İçin Kararını Verdi: Takım Bulması İstendi

Beşiktaş, sezon içerisinde kadro dışı bıraktığı ve devre arasında kiralık olarak yollarını ayırdığı yıldız oyuncu Valentin Rosier için kararını verdi. Siyah-beyazlı yönetim, Fransız sağ bekin yeni sezonda kadroda yer almayacağını duyurdu.


Kulüp Bulması Söylendi

Beşiktaş, ara transfer döneminde satın alma opsiyonuyla Fransız ekibi Nice'e kiraladığı ancak sezon sonu takıma geri dönen Valentin Rosier'yi yeni sezonda kadroda düşünmüyor. Yönetim, 27 yaşındaki oyuncunun menajerine kulüp bulmasını söyledi. Rosier'in kontratı 2025'te sona erecek.

Beşiktaş kariyerinde 126 resmi maça çıkan Valentin Rosier, bu karşılaşmalarda 6 gol ve 18 asistlik skor katkısı sağladı.EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI