Sakın Geç Kalma, Erken Gel!

Beşiktaş'tan taraftarlara videolu antrenman daveti...

Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, teknik direktör Valerien Ismael yönetiminde hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Cuma günü 18.15'te Vodafone Park'ta taraftara açık antrenman yapılacağını açıklayan Beşiktaş, antrenman öncesi bir paylaşım yaptı. Kısa sürede binlerce taraftarın ilgi gösterdiği video, ‘’Cuma günü antrenmana geç kalmayın’’ açıklamasıyla yayınlandı.

Spor Toto Süper Lig’in 31. haftasında deplasmanda Trabzonspor ile karşılaşacak olan Beşiktaş, teknik direktör Valerien Ismael yönetiminde hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Cuma günü 18.15'te Vodafone Park'ta taraftara açık antrenman yapılacağını açıklayan Beşiktaş, antrenman öncesi bir paylaşım yaptı.

Kısa sürede binlerce taraftarın ilgi gösterdiği video, ‘’Cuma günü antrenmana geç kalmayın’’ açıklamasıyla yayınlandı.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI