Salih Uçan sakatlandı

Beşiktaş, Dünya Kupası finalleri nedeniyle ara verilen Spor Toto Süper Lig'de 2. bölümün hazırlıklarına akşam antrenmanıyla devam etti. İşte detaylar...

Beşiktaş, Dünya Kupası finalleri nedeniyle ara verilen Spor Toto Süper Lig'de 2. bölümün hazırlıklarına akşam antrenmanıyla devam etti.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Şenol Güneş yönetimindeki antrenmanın bir bölümü basın mensuplarına açık tutuldu.

Dünya Kupası'nda ülke takımlarında yer alan Atiba Hutchinson Wout Weghorst, Romain Saiss ve Kevin N'Koudou'nun yanı sıra, tedavisi devam eden Josef De Souza ile Rachid Ghezzal antrenmanda yer almadı.

Ayrıca, ayak bileğinde ağrısı olduğu bildirilen Salih Uçan da antrenmana çıkmadı.

Beşiktaş, hazırlıklarına yarın yapacağı çift antrenmanla devam edecek. Sabahki antrenmanın bir bölümü de basın mensuplarına açık olacak.

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR
youtube kanalımıza abone olun

Kişisel verileriniz Şirketimiz tarafından farklı kanallar veya ilgili mevzuat kapsamında kamu veri tabanları üzerinden ve farklı hukuki sebeplere dayanarak; sunduğumuz ürün ile hizmetleri sağlamak, geliştirmek ve ticari faaliyetlerimizi yürütmek amacıyla toplanmaktadır.

KABUL EDİYORUM ÇEREZ POLİTİKASI